• Новак
Хиригин Женски Летен Краток Фустан За Клупска Облека Еднобоен Висечки Мини Фустан Без Грб Без Врат

Хиригин Женски Летен Краток Фустан За Клупска Облека Еднобоен Висечки Мини Фустан Без Грб Без Врат

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Женски Летен Краток Фустан За Клупска Облека Со Еднобојна Висечка Мини Фустан Без Грб. Големина(см)tttt TTT T T Должина : t69t Bust : t88пресврт : t70. М Т Должина : т70тбуст : т92пресврт : т74. L t Должина : t71, 5t Bust : t96пресврт : t78. XL t Должина : t73t Bust : t100пресврт : t82. tttt T T T T T T T T T T T T Должина : t27, 17 t Bust : t34, 65 пресврт : t27, 56 . М Т Должина : т27, 56 тбуст : т36, 22 пресврт : т29, 13 . L t Должина : t28, 15 t Bust : t37, 80 пресврт : t30, 71 . XLt Должина : t28. 74 t Bust : t39. 37 пресврт : t32. 28 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Должина на ракавот : Без Ракави. Шема : Цврста Боја. Пол : Жени. Тип : Фустан. Вклучен Пакет : . 1 х фустан. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестерски материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Дизајн : женски летен мини фустан за клубови, еднобојна, без ракави, без грб, висечки врат, длабок v врат, многу модерен. Повод : Погоден За секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, клубска облека, улична облека, забава на пријатели, облека за фотографија и така натаму. Големина Забелешка : С, М, Л, XL. големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Пакет Вклучени : 1 х фустан. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Главните карактеристики

Избор на клиент