• Новак
Џиаросвеи Зимски Есенски Модни Жени Еднобојни Манжетни Плетена Капа Студентска Капа Подарок

Џиаросвеи Зимски Есенски Модни Жени Еднобојни Манжетни Плетена Капа Студентска Капа Подарок

DEN 191.84
Пристапност
Во достапна форма

Спецификации : . Манжетните гравчиња доаѓаат во слободна големина што може да се прилагоди на нечија глава со загарантирана удобност и удобност. Изработен од висококвалитетен материјал, удобен за носење. Едноставен дизајн на линија, лесен за совпаѓање со вашата дневна облека. Тип На Ставка : Бини. Пол : Жени. Стил : Мода. Материјал : Волнено Предиво. Карактеристики : Капа Со Манжетни, Еднобојна, Топла. Должина : 27см/10.63", Ширина : 16см/6.30 " (Прибл.). Пресврт : 5см/1.97 " (Прибл .). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Бобинки Со Манжетни доаѓаат во слободна големина што може да се прилагоди на главата на секој со загарантирана удобност и удобност. Изработен од висококвалитетен материјал, удобен за носење. Едноставен дизајн на линија, лесен за совпаѓање со вашата дневна облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент