• Новак
Колорадо Бафало 15оз. Тимска Шолја За Скок Во Боја

Колорадо Бафало 15оз. Тимска Шолја За Скок Во Боја

DEN 210.56
Пристапност
Во достапна форма

Сите ќе видат дека сте голем поддржувач На Биволи Во Колорадо кога го користите овој 15oz. Тимска Шолја За Скок во боја за вашиот омилен пијалок. Острата графика ќе ја покаже вашата љубов кон Биволите Во Колорадо во секое време со својот елегантен дизајн. Овој прибор за пиење е совршен додаток во деновите на игра или секој ден. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Увезени. Бренд : Големи Американски Производи. Печатена графика. Материјал : 100% Керамика. Официјално лиценциран. Држи прибл. 15оз.

Главните карактеристики

Избор на клиент