• Новак
Попуст Задебелена Двослојна Корпа Пластична Корпа За Перење Зеленчук Складирање Кујна Рамка За Перење Зеленчук Миење Овошна Корпа

Попуст Задебелена Двослојна Корпа Пластична Корпа За Перење Зеленчук Складирање Кујна Рамка За Перење Зеленчук Миење Овошна

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

Задебелена Двослојна Корпа Пластична Корпа За Перење Зеленчук Складирање Кујна Рамка За Перење Зеленчук Миење Овошна Кошникарактеристики : секоја големина сито и корпа може да се користат во пар.Материјал со добар квалитет : цедалката е изработена од пп материјал за храна и без мирис, силен, издржлив, без деформации.Практичен Дизајн : натопување и миење зеленчук брзо со подигнување на отстранливиот сито од садот. Идеален за чистење, перење и одводнување и зеленчук и може да се користи одделно.Лесен За Употреба : облик, редење и заштеда на простор. Две странични рачки дизајн, може да се закачи. Внатрешната корпа, исто така, може да се стави наопаку како капак за да се држи подалеку.Повеќенаменски : садот за перење работи за одводнување на повеќето намирници, како месо, шпагети, тестенини, компири, брокула, моркови, спанаќ и друг зеленчук. Поудобно и побрзо.1x дренажна корпа Kihout Попуст Задебелена Двослојна Корпа Пластична Корпа За Перење Зеленчук Складирање Кујна Рамка За Перење Зеленчук Миење Овошна Корпа€100% гаранција за задоволство q со купување на нашите производи, ќе станете дел од нас и автоматски ќе учествувате во 100% задоволителен гарантен план. Нашата цел ви обезбедува најквалитетна услуга во светот. Добредојдовте да купите!. Секоја големина сито и кошница може да се користи во пар. Материјал со добар квалитет : цедалката е изработена од пп материјал за храна и без мирис, силен, издржлив, без деформации. Практичен Дизајн : натопување и миење зеленчук брзо со подигнување на отстранливиот сито од садот. Идеален за чистење, перење и одводнување и зеленчук и може да се користи одделно. Лесен За Употреба : облик, редење и заштеда на простор. Две странични рачки дизајн, може да се закачи. Внатрешната корпа, исто така, може да се стави наопаку како капак за да се држи подалеку. Повеќенаменски : садот за перење работи за одводнување на повеќето намирници, како месо, шпагети, тестенини, компири, брокула, моркови, спанаќ и друг зеленчук. Поудобно и побрзо. 1x дренажна корпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент