• Новак
Викерман 7 Зелена Мат Фенер Божиќ Украс, По Торба

Викерман 7 Зелена Мат Фенер Божиќ Украс, По Торба

DEN 79.84
Пристапност
Во достапна форма

Викерман 7 " Зелена Мат Фенер Божиќ Украс. Овој уникатно обликуван украс ќе додаде текстура на секој проект за украсување празници. Се одликува со прекрасен мат финиш, дупчено и жично безбедно капаче и е изработено од пластика отпорна на кршење што ќе издржи во годините што доаѓаат. Постојат 4 орнаменти по торба. Викерман 7 " Зелена Мат Фенер Божиќ Украс, 4 По Торба.

Главните карактеристики

Избор на клиент