• Новак
Грејач Црево Собранието Одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1989 - ГМЦ СИЕРА

Грејач Црево Собранието Одговара изберете: 1988-ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400, 1989 - ГМЦ СИЕРА

DEN 158.24
Пристапност
Во достапна форма

Dorman-Oe Решенија HVAC Грејач Црево Собранието : оваа замена HVAC грејач црево собранието е дизајниран да одговара на вклопување и издржливост на собранието на акции грејач црево на одредени возила. Тој е дизајниран да издржи екстремни температурни промени за да го продолжи работниот век. Идеална замена - ова собрание на цревото за грејач на КЛИМАТИЗАЦИЈА директно го заменува оригиналниот излез на вода на одредени години на возилото, марки и модели. Издржлива конструкција - овој дел е специјално дизајниран да издржи екстремни температурни промени и да се спротивстави на пукање и протекување. Економичен и сигурен - нуди оригинален квалитет на производителот по пониска цена отколку добивање замена кај дилерот. Водечки дизајн во индустријата-професионално дизајниран од лидерот на резервниот пазар во склопови на црево за грејач.

Главните карактеристики

Избор на клиент