• Новак
Момци Федора капи

Момци Федора капи

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Момци Федора капи - Вашето дете ќе изгледа симпатично и елегантно, носејќи ги овие капи со песни Федора за секоја пригода! Овие капи со рефус деца се приближно 20,5 '' во обем. Овие капи на Pinstripe Fedora ги вклопуваат повеќето деца, на возраст од 4-10 години, која било возраст после, децата ќе се вклопат во возрасни капи со федора. Кога купувате масовни капи за деца, купувате на големо и заштедете! Момчињата на момчињата Федора капи е изработени од засилен материјал од слама полиестер. Овие капи на Pinstripe Fedora ги вклопуваат повеќето деца, на возраст од 4-10 години, која било возраст после, децата ќе се вклопат во возрасни капи со федора. Кога купувате масовни капи за деца, купувате на големо и заштедете!.

Главните карактеристики

Избор на клиент