• Новак
Точка Фитнес Модул

Точка Фитнес Модул

DEN 687.84
Пристапност
Во достапна форма

НЕ Е потребно рма или претходно овластување за враќање. Производителот не презема никаква одговорност за штети, парични казни или побарувања што произлегуваат од употребата на овој производ. Ако не го сакаш, не го чуваш. Законите може да варираат од држава до држава затоа проверете ги локалните закони во врска со употребата на овој производ додека патувате по јавни патишта. Погледнете Го Видеото За Инсталација на http : //youtu. Назначените трговски марки и брендови се сопственост на нивните соодветни сопственици. Предметот мора ДА биде ВО точната сосема нова состојба добиен е заедно со бројот на нарачката и причината за враќање. Само работи што не се вклучени потребни за инсталирање е обичен фен за коса, брич и шише со спреј за вода. Ако не се користи точниот филм за нијанса, тоа може да стане скап кошмар. Нема обврски, едноставно испратете го назад, без прашања-го чувате бесплатниот подарок. Бричот се користи само за отсекување на дополнителна нијанса. Потоа Одлучи. Ве молиме известете не во случај да се наведат какви било грешки во информациите за возилото или производот. Често Поставувани Прашања Дали овој комплет за филм за нијанса ќе одговара на моето возило наведено во насловот на страницата? Блинглајтс спроведе опсежно истражување и продаде стотици комплети на клиенти со истото возило, без проблеми со опремата. Производот е дизајниран само за шоу употреба.be/7 X_9qk I8l Fg Добијте БЕСПЛАТЕН Подарок Со Вашата Нарачка Додека Залихите Последен Пробен Период Без Ризик Преземете Го Предизвикот За Рефлектори и пробајте го секој производ без Ризик. Ние не сме одговорни за дополнителни трошоци за испорака што може да се појават за да ни ги вратат производите. Се враќа : во случај примената ставка да пристигне оштетена или погрешна ставка е нарачана или испратена контактирајте не и ние веднаш ќе се решиме.оштетување на животната средина и хемискиот детергент што со текот на времето предизвикува леќите да изгледаат млечни. Во случај кога добиениот комплет за филм за нијанса не одговара на вашата апликација известете не за да ви помогнеме. Блинглајтс обезбедува правилен филм за заштита од нијанса кој лесно се инсталира на надворешната страна на објективот сличен на налепница за трајна заштита.

Главните карактеристики

Избор на клиент