• Новак
Црвени и зелени Божиќни украси на Солакол, Божиќно лак наопаку дрва во форма на срце, врата и прозорци wallидови што висат Божиќно декорација дрво венец Божиќни украс

Црвени и зелени Божиќни украси на Солакол, Божиќно лак наопаку дрва во форма на срце, врата и прозорци wallидови што висат Божиќно

DEN 201.44
Пристапност
Во достапна форма

Божиќен лак наопаку дрвја во форма на срце, во облик на топче, вратите и прозорците, висат Божиќни декорации : [Совршен додаток] Овој прекрасен Божиќен венец е подготвен да си оди дома засекогаш. Оставете ја оваа венец да ги одземе сите ваши грижи за украсување! Овој венец е мојот омилен! Ова е сепак убав венец што може да се користи каде и да сакате да напиете простор. [Декорација] украсено со шарени Божиќни игли, конуси, итн., Овој Божиќен празник со тема на црвена и зелена боја е во Божиќни елементи и го надополнува вашиот Божиќ Домашна декорација. Совршено за предните врати, прозорци и wallидни украси. [Совршен подарок] Оваа симпатична рамка за Божиќни венец во стилот на куќа ќе ви додаде прекрасна. Божиќни венци велат "Добредојдовте во нашиот дом " цела сезона. Ова е прекрасен подарок за секоја пригода или за тој посебен некој. Производ вклучува : 1x Божиќен венец [врата Гарланд Божиќни украси] Совршен додаток] Овој прекрасен Божиќен венец е подготвен да си оди дома засекогаш. Оставете ја оваа венец да ги одземе сите ваши грижи за украсување! Овој венец е мојот омилен! Ова е сепак убав венец што. [Декорации за украси на новогодишна елка] Декорација] Декорирани со шарени Божиќни игли, конуси, итн., Овој Божиќен празник со тема црвена и зелена боја е во Божиќни елементи и ја надополнува вашата Божиќна декорација на домот . Garland е изработена од ПВЦ еколошка пластика, без мирис, не-испарлива, не-деформибилна, издржлива и повторна употреба. Совршено за предните врати, прозорци и wallидни украси . [Зелени украси за новогодишни елки] Совршен подарок] Оваа симпатична рамка за божиќни венец во стилот на куќа ќе ви додаде прекрасна. Божиќните венци велат „Добредојдовте во нашиот дом“ цела сезона. Ова е прекрасен подарок за секоја пригода или за.

Главните карактеристики

Избор на клиент