• Новак
Ergодин Глоуар 8246З Тип Р Класа Двобоен Мрежест Елек В Рефлектирачко Врзување, Вар, Л XL

Ergодин Глоуар 8246З Тип Р Класа Двобоен Мрежест Елек В Рефлектирачко Врзување, Вар, Л XL

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Slowear 8246 Z Mesh Двобоен Hi-Vis Безбедносен Елек Е Ansi 107 Type R, економски елек Од класа 2 изработен од полиестерска мрежа од 3,3 мл. Овој елек за здраво вис има рефлектирачка лента од 2 инчи поставена на позадина на контрастна мрежа од 3,5 инчи и рефлектирачки цевки за зголемена видливост. Изграден за складирање, овој елек има два внатрешни и четири надворешни џебови, јасен држач за значка за ЛИЧНА КАРТА и двојни јазичиња за радио микрофон. Затворањето на патентот овозможува лесно вклучување и исклучување. Овој елек е достапен во двојни големини за полабаво вклопување за носење преку дуксери или јакни. Овој рефлектирачки безбедносен елек е идеален за секој што бара Облека Од Типот Р, класа 2, вклучувајќи изградба на патишта, ракување со багаж и општини. Анси-во согласност полиестерска мрежа (3.3 мл). Затворање на патент. 2 " АНСИ-во согласност рефлексија. Рефлектирачки сет на 3.5" контрастна мрежеста позадина. Рефлектирачките обврзувачки акценти го прикажуваат носителот. Џебови : Два внатре, четири надвор. Јасен држач за значка за ЛИЧНА КАРТА на џебот на мобилниот телефон.

Главните карактеристики

Избор на клиент