• Новак
Три Точки Дрво Вежба Малку За Дрво Алатка Спирала Вежба Малку

Три Точки Дрво Вежба Малку За Дрво Алатка Спирала Вежба Малку

DEN 95.84
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристика : *1pc 3-10mm Дрво Високо Јаглероден Челик Спирала Вежба Малку.*Дрво посветен круг директно вежба битови.*Специјално дизајниран за професионален столар.*Идеален за електрични вежби, ударни вежби, вежба за клупа и така натаму.Спецификација : *Материјал : Високојаглероден Челик*Боја : како што покажува сликата*Површинска Обработка : Бела И Црна*Дијаметар И Должина (прибл.) : 3ММ 59ММ4ММ 73ММ5ММ 83ММ6ММ 89ММ7ММ 98ММ8ММ 108ММ9ММ 114ММ10ММ 120мм*Количина : 1пцпакет Содржина : 1*Вежба Битноте : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. 1 парче Дупчалка За Дрво Со Три Точки За Спирална Дупчалка За Алат за Обработка на Дрво 3-10мм.

Главните карактеристики

Избор на клиент