• Новак
Клупска соба Машка врата вратока сина цветна точка полка точка слабиот диксон додаток Аква со една големина

Клупска соба Машка врата вратока сина цветна точка полка точка слабиот диксон додаток Аква со една големина

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Клупската соба го претставува современиот, моќен човек кој отелотворува дизајни со безвременски ткаенини и конвенционални намалувања. Клупската соба нуди викенд и деловно секојдневно носење. Производител : Клупска соба Големина Потекло : Тип на стилот на САД : Колекција на вратот : Клупска соба Затворање : Материјал : 70% свила/30% полиестерска ткаенина Тип : Свила SKU : P2417369 свила. Везено. Деловно носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент