• Новак
Splash домашна миење смола.

Splash домашна миење смола.

DEN 143.84
Пристапност
Во достапна форма

Сè што ви треба за да создадете бања што изгледа класично елегантно може да се најде во колекцијата Splash Home Tumbler. Ова создавање луксузен изглед што ќе го сакате. Прекрасниот дизајн ќе додаде модерно и чисто чувство на секоја бања. Модерен и елегантен преоден стил. Издржлива смола од врвно одделение. Лесна грижа измијте со сапун и топла вода. Користете за складирање на четки за заби или како чаша. Координативни додатоци достапни.

Главните карактеристики

Избор на клиент