• Новак
Панталони за салон за салони за жени од oyојспун, 2-пакувања, големини S до 3x

Панталони за салон за салони за жени од oyојспун, 2-пакувања, големини S до 3x

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Само на. Овие пријатни панталони со фланел салон од oyојспун се дизајнирани во мека, четкана памучна мешавина за удобноста и топлината што ја копнеете во студените ноќи. Достапно во забавни модни отпечатоци и обрасци, сега во две пакувања заштеда на пари! Материјал : предиво боја карирана боја : 57% памук/22% рајон/21% полиестер; Печатење : 53% памук/27% рајон/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. сет вклучува : 2 пара дневни панталони. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за дополнителна удобност. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. 2-пакувања панталони за пижами за жени од oyојспун.

Главните карактеристики

Избор на клиент