• Новак
Дриц Дупчица Алатка за 7 16 Дупки

Дриц Дупчица Алатка за 7 16 Дупки

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Дупчињата дриц доаѓаат во различни бои и големини што можат да се користат за ремени завеси за туширање торби врвки за влечење врзани затворачи и многу повеќе тие можат да се користат на повеќето ткаенини и тешка хартија за бележење или картички За белешки Рачна Алатка Отпорна на Перење 7/16". Дупките се користат како украсни акценти на слоеви лесни, средни и тешки ткаенини за да се создаде прекрасна облека. Алатка за дупчиња за 7/16" Дупки : алатка За Дупки. За 7/16" дупки. За употреба Со dritz® 7/16 инчни Екстра Големи Дупки, точка 661. Дупките се продаваат одделно. 1,1 см.

Главните карактеристики

Избор на клиент