• Новак
Девојки за девојчиња Гаранималс плетени со тексас Бермуда со големина со 4-10 со 4-10

Девојки за девојчиња Гаранималс плетени со тексас Бермуда со големина со 4-10 со 4-10

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Повлекување на стил со затегнување на половината, направете ги овие плетени тексас Бермуда шорцеви од гранималите совршени за секој ден надвор. Повлечете ја; истегнете половината. Задачана полите. 69% памук/ 27% полиестер/ 4% Спандикс се протега. Увезени. Машина за перење. Плетени тексас Бермуда шорцеви за девојчиња од Гаранималс.

Главните карактеристики

Избор на клиент