• Новак
Чудо на нација Девојки со краток ракав Туту фустан, големини 4- и плус

Чудо на нација Девојки со краток ракав Туту фустан, големини 4- и плус

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Стил, загарантиран! Освежете ја нејзината гардероба со секогаш-завршениот фустан за ракав од ракав од Wonder Nation. Таа ќе се чувствува најдобро со симпатични ракави за мафини и прилично здолниште од тул, совршено за вртење. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Цврст врв со здолниште од тули. Фустан од ракав од ракав за девојчиња од чудо нација.

Главните карактеристики

Избор на клиент