• Новак
Фустанци за цвеќиња од цвеќиња, дете принцеза, венчаница фустан

Фустанци за цвеќиња од цвеќиња, дете принцеза, венчаница фустан

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : Мешање на полиестерска чипка од патент од патент. За најточно вклопување, препорачуваме да се провери деталното мерење пред купувањето. Се препорачуваат нежно миење на рацете и чистата суво чистење. Користете благ детергент и висат суво, но не белетете, и користете топла вода. Ribbon се користи за плескање на задниот дел. Линијата на половината е украсена со 3Д цвет пред да го направи овој фустан поелегантен и тенок. Мека и удобна постава, исто така, подобро да ја заштити деликатната кожа на девојчињата бебиња и. Погодно за секојдневно носење и специјална пригода како свадба -партија, празнична забава, церемонија, крштевање, роденденска забава, страници и др. Специјалниот скриен патент се спојува со фустанот. Дишење и 2 дизајн на лаик. Фустанот надвор од слојот е tulle, а внатрешниот слој е силен туту со цветни обрасци за да го направи овој фустан поубав. Makeyour Baby стане помодерно, привлечно, убаво, вашите деца ќе го сакаат тоа како подарок за принцезата. Материјал : Вискоза+полиестер. Должина на фустаните : должина на коленото. Јака : О-врат. Стил на ракав : Редовно. Должина на ракавот (CM) : Кратки ракави. Fit : Се вклопува во вистинитоста на големината, земете ја вашата нормална големина. Декорација : Вез. Име : Цвет фустан од принцезата. Силуета : наметка од топка.

Главните карактеристики

Избор на клиент