• Новак
Кенси Девојка Дете Балерина Станови-Црн Патент, 10

Кенси Девојка Дете Балерина Станови-Црн Патент, 10

DEN 223.84
Пристапност
Во достапна форма

Кенси Девојка Дете Балерина Станови. Овие сандали обезбедуваат удобност и свежина, можете само да се лизнете на овие удари и да бидете подготвени за денот. Совпаѓајте со сите видови облека, цветниот ремен ќе направи вашата девојка да се чувствува како принцеза во секоја свечена пригода или надополнете го секое секојдневно носење за секоја сезона. Овие чевли обезбедуваат удобност и свежина за да ја одржат забавата! УДОБНО : неговите висококвалитетни материјали за полнење ги прават да останат удобни во текот на целиот ден. ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Совршен За родендени и други празници. ПОГОДНОСТ : овие чевли им олеснуваат на малите деца да ги облечат и соблечат. БЕЗБЕДНО : Обезбедува вистинска количина на заштита и поддршка. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Стручно изработени чевли, направени да траат имајќи го предвид искуството на носителите во секоја фаза.

Главните карактеристики

Избор на клиент