• Новак
Се прашувам девојки за деца на нација, Руфл Шортал, димензии на дете- месеци

Се прашувам девојки за деца на нација, Руфл Шортал, димензии на дете- месеци

DEN 211.68
Пристапност
Во достапна форма

Wonder Nation Ruffle Shortall е основна ставка што секое мало девојче ќе го сака. Традиционална конструкција на силуета и тексас ќе ја облече во сите прилики, додека ќе може да се справи со целата игра. Лесно вклопување со прилагодливи ленти додека ракавите на рафле, предните изложени затворачи и сите цветни печати додаваат допир на уникатност, што е сигурно да се спари одлично со кој било TEE. Со такво трендовски парче, ова значи само бесконечен симпатичен изглед на кои сите ќе се восхитуваат. BCI памук. Рециклиран полиестер. Истегнете тексас. Прилагодливи ленти. Руфли ракави. Сеопфатно цветно печатење.

Главните карактеристики

Избор на клиент