• Новак
Премиум компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ CF510A 204A - црна боја со висок капацитет

Премиум компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ CF510A 204A - црна боја со висок капацитет

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Ова е компатибилен кертриџ CF510 A Toner, загарантиран за настапот со ласерски печатачи. Го заменува оригиналниот (OEM) CF510 A тонер кертриџ. Овој кертриџ за тонер е направен со компоненти со врвен квалитет и нов тонер за да ви даде највисок квалитет на отпечатоци секој пат. Овој компатибилен за кертриџот за тонер CF510 A е специјално дизајниран за исполнување или надминување на највисоките стандарди за квалитет, сигурност и приноси на страници. Иако овој кертриџ не е направен или одобрено од ИТ им нуди на клиентите економска алтернатива на скапите касети OEM CF510 A и доаѓа со нашата гаранција за задоволство. Ова не е оригинален кертриџ за брендови, тој е компатибилен или преработен кертриџ. Оваа замена на кертриџот со премија компатибилен тонер за кертриџ CF510 A / 204 A - Црното со висок капацитет е одлична ставка по намалена цена под 40 долари што не можете да ги пропуштите. Премиум Квалитет. Категорија : повторно воспоставени / компатибилни касети. Го заменува CF510 A.

Главните карактеристики

Избор на клиент