• Новак
Чорап Жени Божиќ Топло Бутот Високи Долги Чорапи Плете Над Коленото Чорапи Божиќ

Чорап Жени Божиќ Топло Бутот Високи Долги Чорапи Плете Над Коленото Чорапи Божиќ

DEN 591.84
Пристапност
Во достапна форма

Жени Божиќ Топло Бутот Високи Долги Чорапи Плетени Над Коленото Чорапи Божиќна Карактеристика : Материјал : Памучна Должина : големина од 55 см одговара најмногу, еластична Мека и модерна многу удобна Ткаенина за Истегнување,совршен подарок за себе или за пријателите.Плс Забелешка : Различен компјутер има различен монитор, бојата може да биде мала разлика.Ви благодариме за вашите сфаќања. Содржина на пакетот : 1 пар Чорапи ( Без малопродажен пакет) ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Мода. Стилски. Чорапи.

Главните карактеристики

Избор на клиент