• Новак
Cableенски кабелски кабелски кабел плетени високи чорапи за подигање дополнителна долга зима над чорапи на колена затоплувачи на нозете на бутовите со високи чорапи

Cableенски кабелски кабелски кабел плетени високи чорапи за подигање дополнителна долга зима над чорапи на колена затоплувачи

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Cableенски кабелски кабелски кабелски плетен бут со високи чорапи за подигање над коленото. Акрилна фибрирзимиран1 : Материјал-високо квалитетно акрилни влакна памучна мешавина од мешавина од мешавина , многу мека и топла. Меки, строги, лесни и пријателски за кожата, не згаснуваат и нема брчки.2 : стил-модни жени зимски топли чорапи, кабелски плетени над високи чорапи на коленото, чорапи со долги нозе, затоплувачи на нозе, правејќи ги нозете пофтени и привлечни , лесно да се совпадне со видови на униформи, шорцеви, да ве натера да изгледате помодерно.3 : прилика-жените зимски топли топли чорапи погодни за пролет, есен, зима, обична, рекреација на отворено, забава, клуб, рив, совршен роденден, совршен роденден, совршен роденден, Нова година, подарок за Божиќ за вашата сопруга, мајка или девојка.4 : Спецификација-жените зимски топло високи чорапи погодни за сите млади девојки возрасни жени, совршени жени над колено високи чорапи, жени тесни високи чорапи, кабелско плетено колено високи чорапи , чорапи со долги цевки за нозе.5 : Пакет-1xwomen Зимски топли топли чорапи (Однесете го дома брзо) потопла ткаенина. Соодветна големина. Симпатичен дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент