• Новак
DesignArt 'Етнички племенски племенски модели на мозаик елементи' Боемски и еклектичен панел за завеси

DesignArt 'Етнички племенски племенски модели на мозаик елементи' Боемски и еклектичен панел за завеси

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа племенска етничка шема мозаични елементи завеса . Оваа елегантна боемска и еклектична завеса се печати со употреба на високо квалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее, и е рачно изработено на побарувачката само за вас . Фабриката за факс-линен е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој жолт и златен кора на целосно и безбедно машина што се мие . завесите се украсни, а не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : Боемјан и еклектичен. - Предмет : Апстракт. - Боја : жолта и злато. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Главните карактеристики

Избор на клиент