• Новак
Архео Клуб Текстура Лен Мешавина Grommet Врвот Завеса, 52 x84

Архео Клуб Текстура Лен Мешавина Grommet Врвот Завеса, 52 x84

DEN 527.68
Пристапност
Во достапна форма

Врвната Завеса Со Текстура На Лен Со Текстура Од Архео игра на Мат и сјај за да додаде димензија и стил во секоја просторија од вашиот дом. Воздушната ткаена ленена ткаенина со текстура на слабина нежно ја филтрира светлината додека ја подобрува приватноста. Облечете го со Друга архео завеса на двојна прачка или чувајте ја лежерна како самостојна проегирна. Сребрените метални шипки овозможуваат едноставна инсталација на лизгање на шипки за завеси со дијаметар до 1°". Продадени како индивидуални панели со димензии 52" ширина за 84 " должина. Внимателно измерете пред да ја изберете саканата големина и количина. Машинско перење ладно на нежен циклус. Користете белило без хлор кога е потребно. Исушете се на тивок оган, користејќи ладно железо по потреба. Текстурата на постелнината додава димензија и стил во секоја просторија од вашиот дом. Ленената мешавина полу-проегирна ткаенина нежно ја филтрира светлината додека додава приватност. Сребрена метална громета врвниот дизајн одговара на завесните прачки со дијаметар до 1°". Лен Мешавина. Машина за перење. Панели се продаваат поединечно. Внимателно мерете пред купувањето. (Карактеристики на сликата 2 панели). Завеса прачка не се вклучени. Можеби ќе биде потребна двојна прачка за слоевитост.

Главните карактеристики

Избор на клиент