• Новак
Возрасни Мажи Пени Скејт Инспирирани Патики

Возрасни Мажи Пени Скејт Инспирирани Патики

DEN 559.68
Пристапност
Во достапна форма

Од почетокот како иноватор за чевли за скејт во 1995 година, до својата позиција денес како една од најпознатите и најдобро носените брендови за скејтбординг, ес е специјализирана за обувки и облека со врвен квалитет за скејтбордери кои сакаат да изгледаат добро. Ново со кутија. Мажи. Патики. Скејт Инспириран. Велур. Средината На Врвот. Врзи Се.

Главните карактеристики

Избор на клиент