• Новак
Винова Лоза Винил Чаршав 70 Круг, Слонова Коска

Винова Лоза Винил Чаршав 70 Круг, Слонова Коска

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Дизајнот На Чаршавот Од Винова Лоза Со својот тонски изглед На Жакард И Дизајнот На Винова Лоза ќе и дадат На вашата трпеза Стил И Одблесок што го заслужува додека Винил/Поли Ткаенината Го Чисти Ветрето. Совршен за Внатрешно/Надворешно Јадење. 10% Винил, Издржлива, Мека Фланирана Подлога за Заштита на Масата. Достапно во 7 големини. Одлично за внатрешни или надворешни работи. Совршен за оние кои сакаат весел изглед во текот на целата година.

Главните карактеристики

Избор на клиент