• Новак
Компатибилен HP Compaq 582213-590543-HSTNN-DB0P HSTNN-LB0P HSTNN-Q46C HSTNN-XB0P Црна 2200mah 24wh Ќелија Компатибилна Батерија

Компатибилен HP Compaq 582213-590543-HSTNN-DB0P HSTNN-LB0P HSTNN-Q46C HSTNN-XB0P Црна 2200mah 24wh Ќелија Компатибилна Батерија

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен HP/Compaq 582213-121 590543-001 HSTNN-DB0 P HSTNN-LB0 P HSTNN-Q46 C HSTNN-XB0 P Црна 2200mah/24wh 3 Мобилен Компатибилен Производител На Батерии : Небрендиран / Генерички. Компатибилен За Бренд : КС. Компатибилен За Модели : Компатибилен HP/Compaq 582213-121 590543-001 HSTNN-DB0 P HSTNN-LB0 P HSTNN-Q46 C HSTNN-XB0 P.Тип На Батерија : Ли-јон. Напон : 11.1 В. Ќелии : 3. Капацитет : 2200m Ah/24 Wh. Боја : Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент