• Новак
Дејвис Тркало-А-Тежат За Чамци

Дејвис Тркало-А-Тежат За Чамци

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Тркала-А-Тежат тркала за лансирање за мали чамци и картопери возење во песни трајно инсталирани на трансомот. Тркалата се заклучуваат во положбата"надолу" за транспорт преку копно. По лансирањето, тие се заклучуваат во положбата"нагоре". Тркалата лесно се отстрануваат за складирање или спречување кражба. Овие единици се цврсти изработени од анодизиран морски алуминиум и нерѓосувачки челик со тркала со вбризгување. Дејвис Тркало-А-Тежат За Чамци : Синтетички. Мерино волна. Перница. Вистински беспрекорен. Опуштена манжетна. Засилена пета и пети.

Главните карактеристики

Избор на клиент