• Новак
Baocc женски врвови жени обични цветни печатени печати за кратки ракави маички каиш каиш V вратот блуза лабава горните кошули со краток ракав за жени сини 137 чешми кош?

Baocc женски врвови жени обични цветни печатени печати за кратки ракави маички каиш каиш V вратот блуза лабава горните кошули

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Големина : xxxxl Биста : 115cm/45. 【прилики】 Оваа маица од дама од 2023 година е совршена за обични излегувања, забави, одмори, плажи, забави, клубови, канцеларии, училишта , надворешно и секојдневно летно носење .24 '' Рамената : 42cm/16.31 '' Рамо : 40см/15,75 '' ракав : 28см/11. Лична големина на телото, облик на тело, пропорција на екстремитети, висина, итн.57 '' ракав : 25cm/9.34 '' Рамо : 39cm/15.24 '' Должина : 68,5cm/26. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!) Тежина на пакетот : 133gpackage Големина : 25x20x2cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење .78 '' Sleeve : 23cm/9. Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите.75'' Sleeve : 28cm/11.45' 'Должина : 66. 【Парови со】 : Одговарајте на овој плус врвови од туника со фармерки, хеланки во пролет, есен или зима . Големина : М биста : 90см/35,43 '' Рамената : 36см/14.76'' Size : XXXXL Bust : 115cm/45.15 '' Големина : xxxxxl Биста : 120cm/47.06 '' Должина : 65,5cm/25.43 '' 'Рамо : 36cm/14.

Главните карактеристики

Избор на клиент