• Новак
Танцувањемангус Жени Надвор Од Рамо Слоевит Врв Цврст Возбудлив Ракав Шифон Пушена Блуза Кошули

Танцувањемангус Жени Надвор Од Рамо Слоевит Врв Цврст Возбудлив Ракав Шифон Пушена Блуза Кошули

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Танцувањемангус Жени Надвор Од Рамо Слоевит Врв Цврст Возбудлив Ракав Шифон Чадена Блуза Кошули Ткаенина : Памук и Плојестер. Повлечете го затворањето. Повлечете го затворањето. Лабава повик еден збор пуловер рамо маици. Цврста боја/ надвор од рамото/ краток ракав/ врвка за влечење на деколте.

Главните карактеристики

Избор на клиент