• Новак
Машки Антигва Јаглен Visalia Rawhide Почит Четвртина-Поштенски Пуловер Врвот

Машки Антигва Јаглен Visalia Rawhide Почит Четвртина-Поштенски Пуловер Врвот

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Оваа Висалија Сурова Почит Четвртина-Патент Пуловер Врвот Од Антигва е совршено парче што ќе ви помогне да се истакнете во толпата. На врвот има топлина запечатени Visalia Rawhide графика на левата градите за стилски приказ на тимски дух. Неговиот дизајн помага да ја подигнете гардеробата за денот на играта за да можете да ја покажете својата гордост во повеќе од само класични маици. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење, сува сува ниска. Топлина запечатени графика. 1/4-Поштенски. Долг ракав. Антигва триаголник лепенка на десната манжетна. Отворете ја манжетната и долниот раб. Само-ткаенина јака. Увезени. Бренд : Антигва. Материјал : 100% Полиестер. Официјално лиценциран. Лесен врв погоден за благи температури.

Главните карактеристики

Избор на клиент