• Новак
MPOW Home Theater TV Audio Soundbar Bluetooth 5. Субвуфер на звучни звучни звучни звуци

MPOW Home Theater TV Audio Soundbar Bluetooth 5. Субвуфер на звучни звучни звучни звуци

DEN 1408.00
Пристапност
Во достапна форма

Гледањето телевизија дома е како да гледате филм во кино. Само уживајте во музиката без потреба да се грижите за батеријата. Одличен квалитет на звукот : Усвоени најновите конфигурации, оваа звучна лента има вградени звучници 4*10 W и чипсет Bluetooth 5.0, што значи дека може да произведе поголем бас и одлична изведба на звук.0 технологија. Опремено со далечински управувач : можете далечински да го контролирате звучникот и да го вклучите звучниот ефект преку далечинскиот управувач. Елегантен дизајн и долг век на траење на батеријата : Со вградената батерија од 2000m Ah (наполнета со USB-кабел), звучникот може да свири музика за 4 H кога е целосно наполнет. Поддржете го форматот A2 DP, AVRCP, HSP и HF.Функција : 1. Да се ​​задоволат различни потреби за квалитет на звукот. Висок квалитет : Направен од висококвалитетен материјал од метална мрежа, може ефикасно да спречи искривување на музиката и да блокира надворешен шум. Повеќе методи за поврзување. 6 видови звучни ефекти : 6 видови звучни ефекти можат да се вклучат по желба. Тоа ви дава звучно искуство на театарско ниво.0 технологија : Компатибилен со повеќето уреди со овозможени Bluetooth, поврзете се веднаш со вашиот паметен телефон. Повеќе методи за поврзување : Не само што доаѓаат со Bluetooth функција, туку и поддржувајте TF картичка, U диск, RCA, репродукција на Aux и поддршка на FM радио. Возачите од 4*10 W го подобруваат басот и обезбедуваат погласен звук, што ќе ја сруши забавата или танцувањето. И времето на подготвеност до 240 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент