• Новак
М Опрема Тркало Торба-Мизуно

М Опрема Тркало Торба-Мизуно

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Дизајниран за бејзбол опрема, така што ќе може да се сместат лилјаци, топки и тренинг алатки. Торба со голем капацитет држи до четири лилјаци, како и дополнителна опрема за практики и игри. Дополнителниот оддел помага да се задржат малите предмети, како клучеви и свирки, безбедни и лесно достапни. Цврстите теренски тркала го олеснуваат транспортот на торбата низ полето со повлекување за рачката што се повлекува. Вградените рачки обезбедуваат разноврсни опции за носење. Гаранција : една година. 36 во. Л х 15 во. В х 15 во. Х. Дизајниран за бејзбол опрема, така што ќе може да се сместат лилјаци, топки и тренинг алатки. Торба со голем капацитет држи до четири лилјаци, како и дополнителна опрема за практики и игри. Дополнителниот оддел помага да се задржат малите предмети, како клучеви и свирки, безбедни и лесно достапни. Цврстите теренски тркала го олеснуваат транспортот на торбата низ полето со повлекување за рачката што се повлекува. Вградените рачки обезбедуваат разноврсни опции за носење. Гаранција : една година. 36 во. Л х 15 во. В х 15 во. H.

Главните карактеристики

Избор на клиент