• Новак
Главни сиви крали на Ацтеките Шам, сметајте

Главни сиви крали на Ацтеките Шам, сметајте

DEN 799.84
Пристапност
Во достапна форма

Создадете живописна геометриска вибрација во која било просторија кога ги користите главните сиви ацтеки срам, големина на кралот. Прекрасно дизајниран со меки разновидни геометриски обрасци во класично сиво и бело, овој секојдневен сет на ватенка може да се пофали со трајна измислица на полиестер, и ултра мека на текстурата на допир со кој ќе бидете среќни да ја поставите главата. Мерење на 20 x 36 инчи, совршено за да се покрие перница со големина на кралот, оваа разноврсна перница е идеална за детска или тинејџерска спална соба, или пакет за гости, и сигурно е дека ќе се користи повторно во повеќе простории во вашиот дом. Грејните сиви ацтеки срам е машина што може да се мие за лесна грижа и има прекрасна декоративна граница на прирабница од 2 инчи. Грејните сиви ацтеки нудат секојдневно рафинирање, сигурно да го комплиментираат секој стил на украси што ќе го изберете и е ултра лесен за мешање и совпаѓање со кој било од постојните шами за перници. Променете го изгледот и чувството на која било спална соба лесно и достапно кога ќе ги изберете овие главни теми Ацтек Сив Шам, големина на кралот. Ватенка и перници Шамс се продаде одделно. Мека ткаенина со четка со четка со лесна категорија. Дизајн на шема на шик Ацтек. Лесна грижа - Машината за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент