• Новак
Гордост на Индија - Хималајски розов бања сол градите W АРГЕСНИ СОЛИ 2. Пунт тегла

Гордост на Индија - Хималајски розов бања сол градите W АРГЕСНИ СОЛИ 2. Пунт тегла

DEN 703.84
Пристапност
Во достапна форма

6 различни типови сол-еукалиптус-масло, лаванда-масло, масло од пеперминт, масло од конопчиња, кедарско дрво и сол без розово масло. Одвојте малку време за себе, нацртајте бања и природно опуштете се со овие розови соли на Хималајска бања.

Главните карактеристики

Избор на клиент