• Новак
Рака Лцд Електронска Дигитална Скала Патување Риба Багаж Виси Кука Тежина

Рака Лцд Електронска Дигитална Скала Патување Риба Багаж Виси Кука Тежина

DEN 175.84
Пристапност
Во достапна форма

Рачна Лцд Електронска Дигитална Скала Патување Риба Багаж Виси Кука Тежина Функција : уред За Повеќекратна употреба со електронски дисплеј, без разлика дали сте дома, правите активности на отворено или на одмор/одмор пренослив, лесен и совршен за лов или рибни ваги, патување како вага за багаж и поштенски ваги во домот. Лесно се вклопува во рачниот / кабинскиот багаж, идеален за избегнување на вишок трошоци за багаж при пријавување-вградената лента од 100 см се лизга во уредот и ротирачката рачка што може да се продолжи. Куката од нерѓосувачки челик уредно слотови на задниот дел од вагата кога не се користи, идеална за вашата торба за риболов или куфер кога ловите или рибните лушпи користејќи ја куката за риби од нерѓосувачки челик. Големите или Малите риби не се проблематични мерки во кг, лб, оз, г. Максимален Капацитет : 50кг/110лб/1760озбеклит лцд дисплеј, може да се видат отчитувања дури и во услови на слаба осветленост, а функцијата за автоматско исклучување помага да се зачува животниот век на батеријата опис : Модел : Дигитален Риболов Скалетип : Скала Боја : Блекматеријал : Абс Мерни Единици : г / кг / лб / оз постојат чекори : 5g (

Главните карактеристики

Избор на клиент