• Новак
Пар Брадести Коли Багаж Тагови

Пар Брадести Коли Багаж Тагови

DEN 127.84
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики Брадеста Ознака За Багаж Со Брада Направена од пластика засилена со фиберглас одлична за багаж, одгледувачници или што било што треба да се идентификува ова е ознака од 2 Страни и задната страна има форма што го наведува Името. Адреса, Град, Држава, Поштенски Број и Телефонски број вклучува кожен ремен за прицврстување на вашиот багаж или багпар од 2дизајн - Брадест Судирдимензија - 2,75 х 0,15 х 4 инчи.Тежина на предметот-0,35 фунти.- ШКУ : ЦРЛТ23638 Издржлива Конструкција : нашите ознаки за багаж се изработени од пластика засилена со фиберглас со горниот слој отпорен НА УВ, дизајнирана да издржи строгост при патување и да се спротивстави на избледување. Двостран Дизајн : со уникатни уметнички дела напред и форма на задната страна за вашите информации за контакт, нашите 2-странични ознаки обезбедуваат лесна идентификација на вашите ставки. Безбедна Приврзаност : Доаѓа со црна кожна лента и метална тока во златен тон, овозможувајќи сигурно прицврстување на ознаката на вашиот багаж, одгледувачница или која било ставка што треба да се идентификува. Практична Големина : Со Димензии 4 х 2 3/4 инчи, нашите ознаки обезбедуваат доволно простор за информации, обезбедувајќи вашиот багаж да се истакне додека ги одржувате вашите детали при рака.

Главните карактеристики

Избор на клиент