• Новак
3дроза Бидете смирени и направете пилатес-пешкир, од

3дроза Бидете смирени и направете пилатес-пешкир, од

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Бидете смирени и направете Пилатес пешкирот е одличен за употреба во кујна, бања или теретана. Овој 15 на 22 инчи, рачен/спортски пешкир ви овозможува да ја прилагодите вашата соба со посебен дизајн или боја. Одлично за сушење садови, раце и лица. Погоден за ставање во секоја спортска торба. Сликата нема да исчезне по миењето. Машинско перење, сува сува ниска, не белило. Пешкирот ќе ја врати својата полнота по првото перење. Изработени од 63% полиестер (микрофибер) /37% памук (велур тери крпа). Слика отпечатена на страната на микрофибер/ тери крпа страна празно. Рака/спортски пешкир; 15 х 22 инчи. Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа). Слика отпечатена на страната на микрофибер / тери крпа страна празно. Пешкирот ќе ја врати својата полнота по првото перење. Сликата нема да исчезне по миењето. Машина перат, не белилото.

Главните карактеристики

Избор на клиент