• Новак
Киа Моторс Рио У Нов Бел Бисер Галон Подлога Боја За Автомобил камион или Авто

Киа Моторс Рио У Нов Бел Бисер Галон Подлога Боја За Автомобил камион или Авто

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Комплетот вклучува 1 Галон премиум уретанска подлога Ова е вистинска уретанска подлога исто како и ОЕ финишот на вашиот автомобил. Дизајниран за апсолутна издржливост и прецизно совпаѓање на бојата. Нашиот универзален основен слој може да се користи со било кој квалитетен уретан или полиуретан јасен слој. Ова е вистинска уретанска подлога исто како и ОЕ финишот на вашиот автомобил. Дизајниран за апсолутна издржливост и прецизно совпаѓање на бојата. 1 : 1 Сооднос На Мешање со соодветен температурен опсег на редуктор. Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот! . Надворешен Код На Боја : Односно-У3-Киа-Рио-Н-Гал-Д9Г5. За Автомобил или Камион : 2003-Киа Моторс Рио У3 Нов Бел Бисер Галон Подлога Боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент