• Новак
Нова стандардна замена на предниот патник на браникот на браникот, панел, се вклопува во 2005 година- Одисеја на Хонда

Нова стандардна замена на предниот патник на браникот на браникот, панел, се вклопува во 2005 година- Одисеја на Хонда

DEN 2511.04
Пристапност
Во достапна форма

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме нов стандарден преден опсег на браник на патникот. Тој е дизајниран да го замени постојниот панел за растојание на BMP CVR. Тоа одговара на вашата Одисеја во 2005-2010 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. KAI Нова стандардна замена на предниот патник на панелот за преклопување на патничкиот панел, се вклопува во 2005-2010 година Хонда Одисеја направена од полиоксиметилен. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Главните карактеристики

Избор на клиент