• Новак
Мадилин Врата Акцент Кабинет, лак бар дизајн, Ниво На Собранието: Потребно Е Целосно Собрание

Мадилин Врата Акцент Кабинет, лак бар дизајн, Ниво На Собранието: Потребно Е Целосно Собрание

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Дизајн : Стандард. ГАРАНЦИЈА . Депол 3 Парче Кафе Маса Во Собата, Потресени миење заврши, Број На Крајот Маси : 2. Ниво На Склопување : Потребно Е Целосно Склопување. Лесно за составување. Број На Внатрешни Полици : 2. Џесика 3 Парче Масичка За Кафе, Ниво на Склопување : Потребно Е Целосно Склопување, Основен Материјал : Цврсто Дрво. Две прилагодливи полици. Врвен Материјал : Произведено Дрво. Врвна Боја : Бела.

Главните карактеристики

Избор на клиент