• Новак
Челзи Лејн Заоблени Назад Постелнина Тафтувани Јадење Стол, Во собата на 2, Беж

Челзи Лејн Заоблени Назад Постелнина Тафтувани Јадење Стол, Во собата на 2, Беж

DEN 3999.84
Пристапност
Во достапна форма

Грациозните кривини облечени во остри постелнини ја Прават Ленената Лента Челзи Закривена Задна Тафтувана Трпезариска Столица - Комплет од 2 софистициран начин за комплетирање на вашиот традиционален сет за јадење. За понатамошно подигнување на традиционалниот дизајн, потпирачите за грб се украсени со облога на ноктите и покажуваат длабоко тафтување на копчињата. Пена влошки седиштата за оптимална поддршка, додека издржаните дрвени нозе додаваат сила и временски допир. Челзи Лејн Закривен Заден Лен Тафтуван Трпезариски Стол, Сет од 2 : Вклучува две (2) столици. Рустикален природен дрво нога заврши. Тафтувањето со копчиња создава кадифен привлечен изглед. Карактеристики координирање на сребрени нокти. Изработени од дрво, иверица, ткаенина, пена. Дебелина на перницата на седиштето : 5". Димензии на седиштето : 18.5" длабоко х 24.3" широк х 19 " висока. Вкупни димензии : 26" длабоко х 24.3" широк х 37.5 " висок.

Главните карактеристики

Избор на клиент