• Новак
Акцелера Јзу 255 40ЗР 255 40Р 99И ХЛ А С Гума Со Високи Перформанси Одговара: 2011-Мерцедес-Бенц Сл База, 2004-Мерцедес-Бенц Сл База

Акцелера Јзу 255 40ЗР 255 40Р 99И ХЛ А С Гума Со Високи Перформанси Одговара: 2011-Мерцедес-Бенц Сл База, 2004-Мерцедес-Бенц

DEN 1598.88
Пристапност
Во достапна форма

000 милји со овој модел. Акцелера нуди гаранција за облека од 30.Дизајнот на шарата на гумата и соединението на гумите обезбедуваат поефикасен погон на горивото. Во такви случаи, гумата цврсто го фаќа патот, зголемувајќи ја способноста и моќноста на свиоците.Карактеристики на акцелера и Придобивки Тивко искуство во возењето гориво ефикасни гуми за сите временски услови засилена контрола на контролата преглед На Акцелера Фи е гума со високи перформанси, цела сезона произведена за патнички возила. Бучавата од патот се намалува додека гумите се во движење, бидејќи низата со променлив чекор создава звучна фреквенција што ја негира. Отпорот на тркалање е притисокот што влијае на гумите што одредува колку енергија му е потребна на возилото за да ги одржува гумите во движење. Резултатот е пријатно возење без бучава на патот. Петте широки периферни жлебови активно избегнуваат хидропланирање со елиминирање на водата и кашеста маса од под стапалото на гумата.Јзу нуди удобно и тивко возачко искуство.Моделот лесно се контролира. Овие гарантираат исклучителна влечна сила во сите временски ситуации. Блоковите на шарите на рамената создаваат низа со променлив чекор што ја откажува бучавата од патот.

Главните карактеристики

Избор на клиент