• Новак
Пфисире Женски Цветни Лабави Кратки Ракави Блуза Обични Маици Бели М

Пфисире Женски Цветни Лабави Кратки Ракави Блуза Обични Маици Бели М

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте во нашата продавница! Квалитетот е прв со најдобра услуга. Клиентите се наши пријатели. Опис : . Име На Брендот : Pfysire. Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Материјал : Полиестер. Пакет : 1 х Женски Врвови. Забелешка : . Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење. Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистински Објект . Може Малку Да Се Разликува Од Сликите Подолу, Благодарам За Вашето Разбирање (1 инч = 2,54 см). . Големина јаглен : . Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Биста : (34.3") -Должина : (26"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - - Биста : (36.2") -Должина : (26,4"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Биста : (38.2") -Должина : (26,8"). Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Биста : (40.2") -Должина : (27.2"). Големина на ознака 2 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Биста : (42.1") -Должина : (27,6") Тип : Блузи,Маица, Блуза. Рафиниран Квалитет-лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. Блуза лесно се носат со фармерки, шорцеви и хеланки, носат како секојдневен блузи, работна облека кошула сиут за забава, дома, канцеларија, пикник, одмор, итн. Совршен избор за училиште, активен, секојдневен, датира, плажа, канцеларија, забава, клубови и сл. Мода и персонализирана секојдневна облека, костум за секакви секојдневни прилики, како што се секојдневно носење, спорт, работа,канцеларија, училиште, одмор, улица, забава, плажа итн., совршен подарок за семејства, мајка, пријатели и девојка. Едноставната основна кошула, ве прави поубави, модни, грациозни, секси и елегантни. Спарете се со фармерки, шорцеви, хеланки, панталони, високи потпетици, сандали, чизми или секојдневни чевли излезете на забава или релаксирачки попладне со пријателите.

Главните карактеристики

Избор на клиент