• Новак
Хјустон Астрос - Постер за неонски шлем со магнетна рамка, 22.375 34

Хјустон Астрос - Постер за неонски шлем со магнетна рамка, 22.375 34

DEN 159.84
Пристапност
Во достапна форма

Овој тренд меѓународен MLB Houston Astros - Neon Shhemet 23 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, повеќебојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер со магнетната рамка за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Висококвалитетниот уметнички принт е подготвен за рамка или може да се обеси на wallидот со употреба на постери, клипови, иглички за притисок или палети. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендовите меѓународни постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на лагерна кожа. Лесно за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x 0,5 ".

Главните карактеристики

Избор на клиент