• Новак
Фесфес Кошула Со Долги Ракави Мажи Со Долги Ракави Мускулни Мускули Основна Цврста Чиста Боја Блуза Маица Топ Продажба Дозвола

Фесфес Кошула Со Долги Ракави Мажи Со Долги Ракави Мускулни Мускули Основна Цврста Чиста Боја Блуза Маица Топ Продажба Дозвола

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Мажи Со Долги Ракави Говедско Мускул . Основни Солидна Чиста Боја Блуза Маица Маица Врвот . Функција : . 1.It . изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилски и мода . дизајнот ве прави попривлечни. 3.Совршен Натпревар со вашиот . омилени шорцеви, хеланки, црни тексас фармерки итн. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, јас . сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Стил : Секојдневен, Долг . Здолниште, Мода. 65%ПАМУК, 35% ПОЛИЕСТЕР. Содржина На Пакетот : . 1 Компјутер Мажи Со Долги Ракави Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 102cm/40.16 "Ракав : 61cm/24.02" Должина : 72cm/28.35 "Рамо : 45cm/17.72". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 62см/24.41" Должина : 73.5 см/28.94 "Рамо : 47см/18.50". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 63см/24.80" Должина : 75см/29.53 "Рамо : 49см/19.29". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 64см/25.20" Должина : 78.5 см/30.91 "Рамо : 51см/20.08". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 130см/51.18 "Ракав : 65см/25.59" Должина : 80см/31.50 "Рамо : 53см/20.87". женски пуловер дуксер четвртина патент пуловер женски џемпер фустан од руно за жени дуксер фустан до колена женски дуксер со качулка црна кошула со долги ракави жени пуловер дуксер четвртина патент пуловер женски џемпер фустан патагонија за жени дуксери со миди екипаж дуксери црни кошули со долги ракави женски пуловер пуловер дуксер долга четвртина пуловер со патент машки џемпер дуксери дуксери за мажи бели кошули со долги ракави за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент