• Новак
Квалентни Возрасни Жени Сандали Со Прсти За Жени Сандали Со Рамни Светки Сандали Сандали Со Клипови Женски Цветни Женски Танга Сандали За Жени Со Големина Жолта 8,5

Квалентни Возрасни Жени Сандали Со Прсти За Жени Сандали Со Рамни Светки Сандали Сандали Со Клипови Женски Цветни Женски Танга

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Гумен Ѓон : Лесен, нелизгачки, одличен апсорпционен ѓон, ве Тера да одите постабилно и да стоите со часови, без никаков напор или нерамнотежа. Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата На Вистинската Ставка Може Малку Да Варира Од Горенаведеното .Точка Специфики : Горниот Слајд Сандали 10 Жени Блинг Рамен Сандали За Жени Плажа Сандали За Жени Клин. Сандали Со Лакови За Жени Широк Модни Сандали За Жени Големина 11 Слајд Сандали 10 Жени.Главен Во Вашата Гардероба : Овие Модерни И Вкусни Секси Предмети Одат Добро Со Вашите Омилени Фустани, Здолништа, Фармерки И Шорцеви. Ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Носи Шик И Современ Стил Во Вашата Облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент