• Новак
Зелен Град Ретро Стил Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Зелен Град Ретро Стил Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот Црна Зелена Градска Маица Во Ретро Стил го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Зелен Град Ретро Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Главните карактеристики

Избор на клиент