• Новак
Инктастичен Ден На Бабите И Дедовците Го Сакам Мојот Дедо Подарок Мало Девојче Фустан

Инктастичен Ден На Бабите И Дедовците Го Сакам Мојот Дедо Подарок Мало Девојче Фустан

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Денот На Бабите И Дедовците Го Сакам Мојот Дедо Мало Фустанче. Инктастичен Ден На Бабите И Дедовците Го Сакам Мојот Дедо Мало Дете Фустан Со Кратки Ракави Женски Бел И Розов 3Т. Денот На Бабите И Дедовците Го Сакам Мојот Дедо Мало Фустанче. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро!. Конструкција на страничен спој за исклучителен квалитет и издржливост. Хедер е 88/12 чешлан памук/полиестер. деца дете федора шапка jmg девојки.

Главните карактеристики

Избор на клиент